Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

fundjave

Ideal për adhuruesit e plazhit, bëni plane për fundjavën, moti është në favorin tuaj

Fundjava që presim përpara parashikohet të jetë ideale për adhuruesit e plazhit apo udhëtimeve, kjo falë ndikmit të kushteve atmosferike të qëndrueshme mbi vendin...

Qytetarët kosovarë dynden në vendin tonë për fundjavë, ambasadori Minxhozi: Mbi 32 mijë turistë nga Kosova vizituan Shqipërinë

Mijëra qytetarë kosovarë u dyndën në Shqiëpri gjatë fundjavës. Moti i mirë dhe festa e “1 Majit” bënë që shqiptarët e Kosovës të zgjidhnin...

Ogerta Manastirliu “braktis” Tiranën, takohet në Himarë me Damian Gjiknurin e Vlorës (FOTO)

Fushata dhe më pas zgjedhjet, ishte një muaj i gjatë dhe i lodhshëm për politikanët, të cillët duhet se këtë fundjavë kanë vendosur ta...

Keni bërë plane fundjavën e parë pas zgjedhjeve? E shtuna me reshje, e diela e Pashkëve do të…

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njofton të gjithë qytetarët që kanë bërë plane për këtë fundjavë të parë pas zgjedhje, që moti nuk do të jetë...

Mijëra kosovarë drejt Shqipërisë, zëdhënësi i qeverisë Kurti tregon arsyen: Jo për shkak të masave të reja

Zëdhënësi i qeverisë së Kosovës, Përparim Kryeziu thotë se masat e reja e ndërmarra nga qeveria kundër përhapjes së koronavirusit nuk kanë qënë shkak...

‘E shtuna nis me kthjellime, por e diela…’, keni bërë plane për festat? Ja si do të jetë MOTI në fundjavë

Nëse keni bërë plane këtë fundjavë për të dalë me familjen apo shoqërinë, me rastin e festave të nëntorit, do duhet që t’i bëni...

Radhë në Morinë, shqiptarët e Kosovës drejt bregdetit, nuk i tremben koronavirusit

Një numër i madh qytetarësh nga Kosova janë nisur drejt bregdetit shqiptar për fundjavë. Fluksin i madh i qytetarëve ka shkaktuar...

Fundjavë argëtimesh, Rudina Hajdari publikon FOTON familjare të vajzës dhe bashkëshortit

Me të përfunduar sezoni parlamentar, deputetja Rudina Hajdari ka shkuar pranë familjes së saj dhe e ka lënë mënjanë politikën. Hajdari...

Dyndja e turistëve për fundjavë, rradhë kilometrike në Muriqan

Rradhë të gjata janë shënuar ditën e sotme në pikën e kalimit kufitare të Muriqanit. Dyndja e turistëve kosovarë dhe jo...

Rama shmang për të disatën herë protestën e opozitës, zbulohet ku do të jetë kryeministri në fundjavë

Këtë të shtunë opozita e bashkuar ka paralajmëruar protestën e rradhës para kryeministrisë. Kryeministri Edi Rama ashtu sikurse herët e kaluara...

Lajmet e fundit