Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

fundjava

Fundjava me mot të paqëndrueshëm, kthjellime në mëngjes dhe reshje në mbrëmje

Fundjava pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të nisë me kthjellime dhe prej mesdite zhvillim të vranësirave. Në orët...

Fundjava me mot të paqëndrueshëm, kthjellime e reshje shiu në gjithë vendin

Fundjava pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme, raporton Shërbimi Meteorologjik Ushtarak. Ditën e shtunë moti pritet të jetë me alternime vranësirash...

Fundjava me mot të paqëndrueshëm, diell dhe reshje shiu nga veriu në jug

Dita e shtunë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike relativisht të qëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare. Reshjet e...

Fundjava me mot të paqëndrueshëm, diell dhe reshje shiu në gjithë vendin

Edhe për këtë fundjavë vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike kryesisht të paqëndrueshme, raporton Shërbimi Meteorologjik Ushtarak. Në këtë mënyrë për...

Fundjava me mot të paqëndrueshëm, orë me diell të shtunën, të dielën rikthehet shiu

Dita e shtunë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe...

Fundjava me mot të qëndrueshëm dhe orë me diell

Fundjava do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme, raporton Shërbimi Meteorologjik Ushtarak. Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët e vranësira të pakta kalimtare...

Fundjava me mot të paqëndrueshëm, reshje shiu të shtunën dhe të dielën

Fundjava pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore të paqëndrueshme. Dita e shtunë do të ketë mot me alternime vranësirash dhe intervale kthjellimesh. Reshjet...

Kthjellime dhe vranësira në fundjavë, përgjatë luginave do ketë mjegull

Fundjava pritet të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme, raporton Shërbimi Meteorologjik Ushtarak. Moti parashikohet të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira të...

Fundjava me mot me diell, për me temperatura të ulta

Fundjava pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme por më të ftohta. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare kryesisht...

Temperatura deri në -4°C, Fundjava me reshje shiu dhe dëbore

Fundjava pritet të jetë në ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet kryesisht i vranët por nuk do të mungojnë edhe intervale të...

Lajmet e fundit