Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

fuat vjerdha

Propozimi për hartë të re gjyqësore pritet me parulla proteste në Shkodër, Vjerdha: Një qytetar sot nuk mund të gjykohet në vendin e tij

Dhoma e Avokatisë në Shkodër e priti me protestë prezantimin e hartës së re gjyqësore nga përfaqësues së Këshillit të Lartë të Drejtësisë dhe...

VENDIMI/ Qeveria jep 3 milionë lekë për kurimin e kreut të Apelit të Shkodrës

Në mbledhjen e sotme Këshilli i Ministrave miratoi sot vendimin për mbulimin e shpenzimeve të mjekimit për kryetarin e Gjykatës së Apelit të Shkodrës,...

NDODH PËR HERË TË PARË/ KPA rikthen në detyrë Fuat Vjerdhën, gjyqtarin që votoi kundër lirimit të Dritan Dajtit

Komisioni i Posaçëm i Apelimit ka rikthyer në detyrë gjyqtarin Fuat Vjerdha, i cili votoi kundër uljes së dënimit për Dritan Dajtin. ...

Votoi kundër Dritan Dajtit, gjyqtari Fuat Vjerdha në sitën e vettingut

Kryetari i Gjykatës së Apelit të Shkodrës, Fuat Vjerdha do të përballet sot me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Seanca dëgjimore me Vjerdhën drejtohet...

SULMI FRONTAL/ S’duron më gjyqtari, PUBLIKON vendimin për DRITAN DAJTIN, ja kush janë 2 njerëzit e vetëm të drejtësisë që votuan kundër

Zbardhet vendimi për Dritan Dajtin. Gjykata e Apelit te Krimet e Rënda ka rrëzuar tri ditë më pare dënimin me burgim...

Lajmet e fundit