Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

ftese ne 5

‘Në veri kanë turp të flasin për seksin, grisen librat e edukatës seksuale’, gazetarja shqiptare bën deklaratën e fortë

Gazetarja Erjona Rusi ishte e ftuar pasditen e sotme  në emisionin ‘Ftesë në Pesë’, në Top Channel. Kohët e fundit, ajo...

‘Në drekë presh dhe vezë’, këngëtarja shqiptare i habit të gjithë me ushqimet që konsumon

Valbona Mema është një ndër këngëtaret më të mira të muzikës popullore. E ftuar në ‘Ftesë në 5’, Valbona tregoi dhe...

Askush nuk e priste, këngëtarja e famshme zbulon në trasmetim direkt DATËN e martesës

Gresa Behluli është njëe ndër këngëtaret më të njohura të Kosovës., njëkohësisht dhe e bija e divës së muzikës popullore Shkurte Fejzës. ...

Edhe pse homoseksual biznesmeni Elton Ilirjani  kundër adoptimit të fëmijëve në çiftet me të njëjtën gjini: Nuk e bëj dot rolin e nënës

Pasditen e sotme, në  emisionin ‘Ftesë në Pesë me Bieta Sulon, u diskutua ligji më i ri në Francë, i cili kërkon zëvendësimin e...

Kush është 6-vjeçari shqiptar që di 7 gjuhë të huaja dhe ka inteligjencë superiore? (VIDEO)

Amar Lenjani është 6-vjeçari nga Karaçeva e Kosovës, i cili dallohet nga moshatarët e tij për shkak të inteligjencës superior që ka dhe kapaciteteve...

Lajmet e fundit