Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

fshzh

SPAK nisi hetimet për të, reagon kreu i FSHZH: S’ka një kontratë të lidhur për tenderin sipas ligjit, presion për të…(E PLOTË)

Kreu i Fondit Shqiptar të Zhvillimit, Dritan Agolli ka reaguar pasi prokuroria e Posaçme SPAK e vuri nën hetim për tenderin abuziv. Agolli po...

Newsbomb denoncoi SKANDALIN, SPAK vë nën hetim kreun e FSHZH, Dritan Agolli, i dha 400 mijë USD tender kuzhinierit të restorantit të djalit

Prokuroria e Posaçme SPAK ka vënë nën hetim kreun e Fondit shqiptar të Zhvillimit për  tenderin abuziv të denoncuar pak ditë më parë. Agolli po...

SKANDALI i Fondit Shqiptar të Zhvillimit/ Dritan AGOLLI i jep 400 milionë lekë tender kuzhinierit Alfio Rrotani, punon në restorantin e djalit të tij...

Fondi Shqiptar i Zhvillimit (FSHZH) është denoncuar shpesh në media për paratë "rrush e kumbulla" që shpërdoron me tendera dhe favore për miqtë e...

Firmoset kontrata për rehabilitimin e rrugës Pëshkëpi-Selenicë, Gjiknuri: Investim i shumëpritur dhe i merituar për banorët

Ditën e sotme është firmosur kontrata mes Fondit Shqiptar të Zhvillmit dhe kompanisë fituese për rehabilitimin e rrugës Peshkëpi-Selenicë.Kandidati i PS në Vlorë, Damian...

Lajmet e fundit