Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

fshehje te ardhurash

Kamionisti kapet me 200 mijë euro të padeklaruara gjatë tentativës për të hyrë në Shqipëri (Foto-Detaje)

Një 50-vjeçar, shofer kamioni është arrestuar gjatë tentativës për të hyrë në Shqipëri përmes portit të Vlorës, pasi i është gjetur një shumë e...

SPAK e mori nën hetim për “fshehje të ardhurash”, Kolegji Apelimit pezullon nga detyra Ardian Hajdarin

Kolegji i Posaçëm i Apelimit, shkalla e dytë e vettingut, pezullon nga detyra anëtarin e vet Ardian Hajdari, shkruan newsbomb.al. Ky vendim ka ardhur...

“Fshehje të ardhurash”, procedohen penalisht administratori i firmës së ndërtimit dhe pronari i një karburanti (Detaje)

Administratorët e dy bizneseve, një në fushën e ndërtimit dhe një në fushën e shitjes së hidrokarbureve, janë proceduar penalisht për fshehje të të...

Lajmet e fundit