Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

fshehje pasurie

I akuzuar për fshehje pasurie, shtyhet sërish seanca për Adriatik Llallën

Është shtyrë sërish seanca e ish prokurorit Adriak Lalla. Bëhet me dije se seanca e radhës do të mbahet me 22 prill. Mësohet se seanca...

“50 mijë euro për Kishën e Laçit”, Tom Doshi fiton betejën me drejtësinë për fshehje pasurie

Deputeti i majtë Tom Doshi fiton një tjetër betejë me drejtësinë. Gjykata e Tiranës ka vendosur të pushojë një gjykim të nisur ndaj tij...

Nga Messi te liderët e botës, 11 milion email-e tregojnë si fshihen miliardat

Një superskandal ka shpërthyer dje. 11 milion email-e të kompanisë panameze “Mossack Fonseca” kanë rënë në duart e gazetarëve, të cilët kanë zbuluar skemën...

Shqipëria e prekur nga mega-skandali i fshehjes së parave, por asnjë gazetar shqiptar i përfshirë në investigim

Skandali “Panama Papers” ka shpërthyer mbrëmjen e sotme dhe dosja është rreth 1 500 herë më e madhe se dosjet e zbuluara nga Wikileaks...

Super-skandali/ Nga Messi te liderët e botës, 11 milion email-e tregojnë si fshihen miliardat

Një super-skandal ka shpërthyer sot dhe në ditët në vijim pritet që të ketë zhvillime të reja. 11 milion email-e të kompanisë panameze “Mossack...

Lajmet e fundit