Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

fshati zheje

Tregohet e pakujdesshme, 45-vjeçarja në Kurbin i vë flakën ullishteve në kodrën e fshatit

Një 45-vjeçare me iniciale A.T., është proceduar në gjendje të lirë nga policia e Kurbinit, pasi ndezi zjarr në tokë të saj, dhe nuk...

Lajmet e fundit