Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

fshati dimal

E turpshme/ Nusja rreh vjehrrën dhe gjithë njerëzit e fshatit në Dimal, porosia për fëmijët: Bjerini me gurë, unë do ta helmoj

Nusja e shtëpisë kthehet jo vetëm në tmerrin e vjehrrës, por edhe të të gjithë fshatit. Në Fiks Fare u ankuan banorët e fshatit...

Lajmet e fundit