Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022

TAG

Frrok Cupi

Vdekja e Kastriot Myftaraj, analisti Frrok Çupi: Janë dhe tre gazetarë që u rrezikohet jeta! Të merret në hetim hoxha vrasa-ndjellës

Shkruan Frrok Çupi Edhe një gazetar tjetër, nga më të njohurit, dje është kërcënuar me vdekje, pak minuta pasi Kastriot Myftaraj humbi jetën tragjikisht. ‘Ej...

“PD parti mesjetare”, Frrok Çupi: Berisha fitoi me vetveten! Është si një grupim mafioz më shumë se politik

Analisti Frrok Çupi ka folur mbrëmjen e sotme për zgjedhjen e Berishën në krye të PD-së, ku thotë se në fakt fitoi me vetveten,...

“Pikë burrërie profesionale”, Frrok Çupi krahason Giovanni Falcone-n me Olsian Çelën dhe Arben Krajën: Flokët të krehur e të lëpirë, të dy më duken...

Analisti Frrok Çupi ka bërë një krahasim mes ish-gjykatësit italian Giovanni Falcone, i vrarë nga mafia në vitin 1992, kryeprokurorit të Shqipërisë Olsian Çela...

Peticioni kundër Yuri Kim, ironizon Frrok Çupi: Me 6 mijë vetë thonë këta “Amerika ik”, aq ka edhe një çoban…

Analisti Frrok Çupi ka folur në lidhje me peticioni “online” kundër “qëndrimeve të ambasadores së SHBA në Tiranë, Yuri Kim”. Ai është shprehu se nuk...

Frrok Çupi: Maxhoranca ka përgjegjësi që e ka lënë Berishën si çiban

Analisti Frrok Çupi thotë se ish-kryeministri Sali Berisha ka mbetur si çiban në politikën shqiptare, dhe për këtë ka përgjegjësi maxhoranca që nuk ka...

Nuk përmbahet Frrok Çupi: SHBA s’e arrestoi Sali Berishën, por duhet ta bëjë Shqipëria, i zoti i shtëpisë duhet t’i “lidhe qentë”

Analisti Frrok Çupi ka sulmuar ashpër ish-kryeministrin Sali Berisha për deklaratat fyese që ka bërë kundrejt ambasadores së SHBA, Yuri Kim. Në një shkrim Çupi...

Frrok Çupi: PD duhet të përjashtojë Berishën dhe familjen e tij

Analisti Frrok Çupi është shprehur mbrëmjen e sotme se detyra e Partisë Demokratike është përjashtimi i Sali Berishës dhe familjes së tij. Ai tha në...

Trondit Frrok Çupi: Sali Berisha ka dashur të më vrasë mua dhe nja 20 veta të tjerë

Analisti i njohur Frrok Çupi ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në një emision televiziv. Çupi ka thënë se ka qenë në...

Frrok Çupi lëshon akuza të rënda: Berisha për SHBA-në është si Bin Ladeni! Është tip i çuditshëm, vret njerëz dhe papritur ndryshon

Sali Berisha deklaroi dje se do të kandidojë për kryetar të Partisë Demokratike. Analisti Frrok Çupi ka lëshuar një sërë akuzash ndaj tij duke thënë...

Gazetarja Arta Marku “i përvishet” Frrok Çupit: “Ignorantia non est argumentum”

Gazetarja e njohur Arta Marku, me një kontribut të gjerë në shumë gazeta e më pas me emisionet e saj televizive për librin, por...

Lajmet e fundit