Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

FRPD

Lulzim Basha ndan pamjet e takimit me të rinjtë e PD: Janë gati të ndryshojnë Shqipërinë, kanë zgjedhur të ardhmen

Kreu i PD Lulzim Basha thotë se të rinjtë e partisë që ai drejton kanë zgjedhur të ardhmen. Ky është dhe slogani i ri...

Basha publikon foto nga takimi me të rinjtë e FRPD: Bashkë do të ndërtojmë një të ardhme më të mirë!

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ndarë një foto nga takimi me të rinjtë e FRPD në Tiranë. Përmes një postimi në Facebook,...

FRPD hap aplikimet për të rinjtë që duan të angazhohen në strukturat drejtuese, formulari dhe afati për dorëzimin e kandidaturave

Forumi Rinor i Partisë Demokratike (FRPD) ka njoftuar hapjen e aplikimeve të reja për anëtarësime brenda strukturave drejtuese. Në njoftim janë publikuar kriteret që...

Basha ndan foto nga takimi me të rinjtë: FPRD janë forca dhe frymëzimi i familjes tonë politike

Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar disa foto nga takimi me të rinjtë e FRPD për të cilët thotë se janë forca dhe...

Lulzim Basha me të rinjtë: Ka një grusht njerëzish që nuk duan t’i japin fund tranzicionit, ne duhet të lëvizim përpara

Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me të rinjtë e PD-së, në kuadër të procesit zgjedhor në Forumin Rinor të Partisë Demokratike. Në fjalën...

Basha shkon i veshur me xhinse në takimin me të huajt: U kërkova ndjesë, u thash që kam takim me të rinjtë e FRPD

Kreu i PD Lulzim Basha po zhvillon një bashkëbisedim me të rinjtë e FRPD, në kuadër të procesit zgjedhor. Basha u ka kërkuar falje të...

Anëtarët e FRPD shkojnë në seli: Zyrat janë bastisur, kanë hedhur alkool për të fshirë gjurmët!

Minushe Lazaj, anëtare e Kryesisë së Forumit Rinor të PD, ka shkuar sot në selinë blu bashkë me anëtarë të tjerë të këtij forumi....

Protesta e thirrur nga Berisha, reagon FRPD: Dënojmë hedhjen e gazit lotsjellës, demokratët të distancohen nga dhuna e Bashës!

Forumi Rinor i Partisë Demkratike (FRPD) ka reguar për protestën e sotme te selia e PD-ssë, duke dënuar hedhjen e gazit lotsjellës nga ana...

Pas anëtarëve të Komisionit të Rithemelimit, në selinë e PD mbërrijnë të rinjtë e FRPD: E turpshme, mbyllja e dyerve është për mendimin ndryshe

Pas anëtarëve të Komisionit të Rithemelimit në selinë e PD kanë mbërritur Forumi Rinor i Partisë Demokratike (FRPD) Ata janë shprehur se ishin aty për...

Pas LDG-së, edhe grupi i punës së Forumit Rinor të Partisë Demokratike fillon punën për zgjedhje në të gjitha strukturat

Grupi i punës i Forumit Rinor të Partisë Demokratike ka nisur procesin ne zgjedhjeve në të gjitha strukturat drejtuese, lokale dhe qendrore. Ky grup punë...

Lajmet e fundit