Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

FRPD

Gara për kreun e FRPD, zyrtarizohen 6 kandidatët

Janë miratuar gjashtë kandidatët e Forumit Rinor të PD-së. Në një njoftim në rrjetet sociale thuhet se kandidatët për FRPD janë Alesia Balliu, Arnold Kariqi,...

FRPD hap garën për zgjedhjen e lidershipit të ri, afati për dorëzimin e kandidaturës

Sekretari i Përgjithshëm i FRPD, Grigels Muçollari ka firmosur vendimin për çeljen zyrtare të garës për kreun e ri të FRPD. Afati për të...

“Ia kam thënë të gjitha Berishës”, Evi Kokalari sulmon sërish Belind Këlliçin: Është mbi moshë, duhet larguar nga FRPD

Aktivistja Evi Kokalari sërish ka sulmuar deputetin e Partisë Demokratike dhe kreun e FRPD-së, Belind Këlliçin. Ajo u shpreh se ai duhet larguar nga drejtimi...

Lulzim Basha ndan pamjet e takimit me të rinjtë e PD: Janë gati të ndryshojnë Shqipërinë, kanë zgjedhur të ardhmen

Kreu i PD Lulzim Basha thotë se të rinjtë e partisë që ai drejton kanë zgjedhur të ardhmen. Ky është dhe slogani i ri...

Basha publikon foto nga takimi me të rinjtë e FRPD: Bashkë do të ndërtojmë një të ardhme më të mirë!

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ndarë një foto nga takimi me të rinjtë e FRPD në Tiranë. Përmes një postimi në Facebook,...

FRPD hap aplikimet për të rinjtë që duan të angazhohen në strukturat drejtuese, formulari dhe afati për dorëzimin e kandidaturave

Forumi Rinor i Partisë Demokratike (FRPD) ka njoftuar hapjen e aplikimeve të reja për anëtarësime brenda strukturave drejtuese. Në njoftim janë publikuar kriteret që...

Basha ndan foto nga takimi me të rinjtë: FPRD janë forca dhe frymëzimi i familjes tonë politike

Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar disa foto nga takimi me të rinjtë e FRPD për të cilët thotë se janë forca dhe...

Lulzim Basha me të rinjtë: Ka një grusht njerëzish që nuk duan t’i japin fund tranzicionit, ne duhet të lëvizim përpara

Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me të rinjtë e PD-së, në kuadër të procesit zgjedhor në Forumin Rinor të Partisë Demokratike. Në fjalën...

Basha shkon i veshur me xhinse në takimin me të huajt: U kërkova ndjesë, u thash që kam takim me të rinjtë e FRPD

Kreu i PD Lulzim Basha po zhvillon një bashkëbisedim me të rinjtë e FRPD, në kuadër të procesit zgjedhor. Basha u ka kërkuar falje të...

Anëtarët e FRPD shkojnë në seli: Zyrat janë bastisur, kanë hedhur alkool për të fshirë gjurmët!

Minushe Lazaj, anëtare e Kryesisë së Forumit Rinor të PD, ka shkuar sot në selinë blu bashkë me anëtarë të tjerë të këtij forumi....

Lajmet e fundit