Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Frida Osmani

KPK shkarkon gjyqtaren e Tiranës Fida Osmani: Probleme me pasurinë dhe konflikt interesi

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyrua këtë të martë gjyqtaren e Gjykatës së Tiranës, Fida Osmani. Gjatë seancës dëgjimore të mbajtur më...


Lajmet e fundit