Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

Fredi Kokoneshi

Plagosi me thikë kryetarin e Bashkisë Divjakë dhe shoferin e tij, Prokuroria regjistron edhe dy akuza të tjera për Orges Xhelilin

Prokuroria e Lushnjës ka regjistruar dy akuza për Orges Xhelilin i cili më 11 nëntor plagosi me thikë Fredi Kokoneshin, kryetarin e Bashkisë së...

U transferua te Trauma pas goditjes me thikë, ja si është gjendja e kryebashkiakut Fredi Kokoneshit

Kryebashkiaku i Divjakës Fredi Kokoneshi i cili u transportua me urgjencë ditën e sotme në spitalin e Traumës, pas plagosjes me thikë, tashmë ndodhet...

U plagos me thikë nga ish-punonjësi në Bashkinë e Divjakës, Fredi Kokoneshi niset drejt Traumës

Fredi Kokoneshi, kryebashkiaku socialist i Divjakës, është nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë. Prej disa orësh ai ka qëndruar në Spitalin...

Plagosja e kryebashkiakut të PS dhe shoferit, reagon Erion Braçe: Sulm i pastër kriminal, nuk justifikohet me asgjë!

Deputeti socialist i Qarkut të Fierit dhe njëkohësisht i Divjakës, Erion Braçe, e konsideron sulm të pastër kriminal plagosjen me thikë të kryebashkiakut Fredi...

Zyrtarët e PS dhe drejtuesi i Policisë në Spitalin e Lushnjës, Balla: Fredi Kokoneshi dhe shoferi i tij, janë futur në operacion

Drejtuesi politikë i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit, Taulant Balla dhe drejtuesit më të lartë të Policisë së Qarkut, ndodhen aktualisht në Spitalin...

Plagosja e Fredi Kokoneshit dhe shoferit të tij, u qëlluan me thikë në mes të Divjakës nga ish-specialisti i Bashkisë

Fredi Kokoneshi, kryetar i Bashkisë së Divjakës dhe shoferi i tij Gazmir Bullari, janë plagosur me thikë në mes të qytetit këtë të premte....

E rëndë në Divjakë, plagoset me thikë kryebashkiaku Fredi Kokoneshi

Fredi Kokoneshi, kryetar i Bashkisë së Divjakës, është plagosur me thikë këtë të premte, shkruan newsbomb.al. Ai është dërguar me urgjencë në spital dhe...

Shkatërrohet shkolla në Divjakë, kryebashkiaku akuzon deputeten e PD: Organizoi miting! I përgjigjet Koreshi: Ashtu ishte më parë

Kryebashkiaku i Divjakës, Fredi Kokoneshi ka denoncuar në polici shkatërrimin e ambienteve të shkollës 9-vjeçare të fshatit Mizë, duke pretenduar se autorë janë militantët...

PD kërkoi të hetohej si i DËNUAR për prostitucion, KQZ kërkesë Prokurorisë: Hetoni kryebashkiakun e Divjakës Fredi Kokoneshi

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) i ka kërkuar sot Prokurorisë së Përgjithshme, verifikimin e thelluar të të shkuarës së kryebashkiakut të Divjakës, Fredi Kokoneshi. Bëhet...

“Po më shantazhon se po i verifikoj resortin”, Bardhi reagon pas akuzave të Kokoneshit: Trafikantët duhet të jenë burg, jo në krye të institucioneve

Deputeti i PD, Gazment Bardhi, ka reaguar pas akuzave të bëra nga kryetari i Bashkisë së Divjakës, Fredi Kokoneshi kundrejt tij. Bardhi i është përgjigjur...


Lajmet e fundit