Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

freard rista

Tetë SKENARËT e zgjedhjeve të 25 prillit, ja pse janë ndër më të rëndësishmet e këtyre 30 viteve

Nga Freard Rista Zgjedhjet e ardhshme parlamentare do të zhvillohen në 25 prill 2021, e megjithatë fushata e cila duhet të nisë me rregull një...

Besa Shahini, modeli ha, merr dhe ik!

Nga Freard Rista Ministrja e Arsimit Besa Shahini, para pak ditësh, në një intervistë për gazetaren Ilva Tare njoftoi dy gjëra për të “të rëndësishme”....

Jo vetëm mjekët znj.ministre, të gjithë janë heronj në punën e tyre

Nga Freard Rista Pas abc-së dhe 1+1=2, një nga gjërat që mësojmë që herët në klasat e para është që Gjergj...

Koronavirusi, ky trim mbi trima…

Nga Freard Rista Deri në momentin kur në vendin tonë nuk ishte raportuar asnjë rast zyrtar me koronavirus, shqiptarët fryheshin si...

Lajmet e fundit