Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

FRD

“Bëhu e dashura ime se do jesh drejtoreshë”, FRD reagon për skandalin e nënkryetarit të partisë: Është vullnetar, na rregullon gjeneratorin

Fryma e Re Demokratike e drejtuar nga Sali Shehu, parti në koalicion me opozitën për 25 prillin, reagon për skandalin e publikuar dje në...

SKANDALI/ Zyrtari i FRD-së premton vende pune pas zgjedhjeve dhe ngacmon seksualisht qytetaren: Bëhu e dashura ime dhe do jesh drejtoreshë

Një skandal i madh është publikuar mbrëmjen e sotem në emisonin “Stop”, ku nëndrejtori i FRD-së për Tiranën, Ilir Hodaj, është filmuar teksa i...

Përfaqësuesit e ODHIR takim me Salin Shehun në zyrat pa drita të FRD-së, zbulojnë kushtin e Shqipërisë për në BE…

Përfaqësuesit e misionit të vëzhgueseve të ODHIR për zgjedhjet parlametare të 25 Prillit kanë zhvilluar një takim me kryetarin e Partisë ‘Fryma e Re...

Padia e FRD-së për Bashkinë e Tiranës, Gjykata Administrative shpall moskompetencë

Gjykata Administrative ka shpallur moskompetencë për padinë e partisë Fryma e Re Demokratike ndaj Bashkisë së Tiranës. Mësohet se padinë e FRD-së për lirimin e...

Pas veprimeve të dhunshme të Metës dhe Sali Shehut, kryesia e FRD-së i bashkohet Veliajt në fushatën e Tiranës: Bashkë për më shumë punë

Pas humbjes së betejës gjyqësore me Bashkinë e Tiranës për ambientet e katit të tretë në ish godinën e vjetër të PD, kryetari i...

Ervin Bushati: Nuk dija si t’i shpjegoja djalit tim 9 vjeç pse nuk u arrestua Ilir Meta për incidentin te zyrat e FRD

Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati ka folur për përplasjen e presidentit Meta me policinë bashkiake në selinë e FRD-së.Ai tha se e kishte...

Gjykata Administrative vendosi për lirimin e zyrave, FRD u dërgon sërish letër bashkisë Tiranë, kryeministrit Rama, ambasadores Kim dhe Ilirjan Celibashit

Ditën e sotme Gjykata Administrative vendosi të pushojë çështjen për ankimimin e kreut të FRD-së Sali Shehu, duke e detyruar partinë e këtij të...

Gjykata Administrative vendos për zyrat e FRD-së: Sali Shehu duhet të lirojë godinën!

Gjykata Administrative ka pushuar çështjen për ankimimin e kreut të FRD-së, Sali Shehu. Gjykata vendosi t'i japë të drejtë Bashkisë së Tiranës dhe të...

Sot afati i fundit i Bashkisë, flet Sali Shehu: Brenda 5 ditëve do vendoset për zyrat tona, jemi në rrugën e ligjit

Sot përfundon afati 10 ditor që Bashkia e Tiranës i ka kënë Frymës së Re Demokratike, për të liruar zyrat. Kryetari i kësaj force...

Përplasja tek zyrat, FRD i dërgon letër Bashkisë së Tiranës: Provokim i rëndë! Veprimet e policisë të rrezikshme dhe politike

Fryma e Re Demokratike i dërgon letër Bashkisë së Tiranës pas përplasjes së sotme tek zyrat e kësaj partie, ku i pranishëm ishte edhe...

Lajmet e fundit