Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

francezi mbi 100 mije euro ne cante

Drejtonte motoçikletën i dehur/ Gjatë kontrollit, francezit në Sarandë i gjenden mbi 100 mijë euro në çantë

Një francez i identifikuar me emrin Renan, ishte duke drejtuar një motoçikletë, kur u ndalua nga policia e Sarandës dhe u vërtetua se ishte...

Lajmet e fundit