Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

franceska jace

Hipur mbi motor me bikini, Françeska Jaçe provokon imagjinatën e ndjekësve, publikon videon hot (Video)

Françeska Jaçe është e njohur tashmë për format e saj trupore bombastike dhe nuk e ka aspak problem që t’i nxjerrë në pah. Shpesh...

Makina mijëra euro iu përfshi nga flakët, Françeska tregon arsyen, teksa është duke e “djegur” në Brazil

Para dy ditësh në media qarkulloi lajmi se makina e tipit “Rang Rover” në pronësi të Françeska Jaçes ishte përfshirë nga flakët.  Lart e poshtë...

Digjet “Range Rover-i” në Vlorë, në pronësi të modeles së njohur (EMRI)

Një automjet tip “Range Rover” ka shpërthyer në flakë mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës.Mësohet se automjeti është në pronësi të modeles së...

Ish-banorja e Big Brother poston foton e nxehtë, të pasmet e saj të lënë ‘me gojë hapur’

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe ka publikuar një foto shumë të nxehtë në Instagram, saqë i ka tërhequr vëmendjen të gjithëve. ...

Françeska Jaçe feston ditëlindjen, shoqja i bën urimin e çuditshëm: Ti ishe sperma më e fortë (FOTO)

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka festuar ditëlindjen e saj, gjatë ditës së djeshme. Në rrjetin e saj social, ajo ka...

Françeska Jaçe provokon me foto sensuale nga tualeti

Modelja shqiptare Françeska Jaçe di si ta vendosë veten në qendër të vëmendjes. Në rrjetet sociale ajo poston vazhdimisht foto ku...

Publikohet fotoja/ Me plagë në ballë dhe telefon në dorë, ja si duket Françeska Jaçe pas aksidentit

Modelja e njohur e Instagram-it Françeska Jaçe është aksidentuar me makinën e saj luksoze "BMW X5". Aksidenti ndodhi tek rreth rrotullimi...

Aksidentohet Françeska Jaçe, makina e saj luksoze përmbyset tek rreth rrotullimi i Nartës në Vlorë (FOTO-VIDEO)

Ish-banorja e "Big Brother" dhe modelja Françeska Jaçe është aksidentuar tek rreth rrotullimi i Nartës në Vlorë. Si pasojë e shpejtësisë...

Modelja shqiptare guxon shumë, pozon tërësisht e zhveshur (FOTO)

Modelja shqiptare Françeska Jaçe di si ta vendosë veten në qendër të vëmendjes. Në rrjetet sociale ajo poston vazhdimisht foto ku...

Do mbeteni gojë hapur, VIDEOT e fundit të Françeska Jaçes janë ‘përvëluese’

Ajo është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Bëhet fjalë për ish-banoren e Big Brother, Framçeska Jaçe. Modelja...

Lajmet e fundit