Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

france

EURO 2020/ Surprizë në Budapest, Franca nuk merr më shumë se një barazim ndaj Hungarisë (VIDEO)

Surprizë në “Puskas Arena” të Budapestit, ku favoritët e Francës nuk arritën të merrnin më shumë se një barazim ndaj vendasve të Hungarisë.Kanë qenë...

U godit me shpullë, shihni momentin kur truproja mbulon Macron nga frika e ndonjë atentati, qytetari tërhiqet zvarrë nga ushtarët (VIDEO)

Është publikuar një tjetër video nga goditja me shuplakë e presidentit të Francës, Emannuel Macron, nga një qytetar në qytetin Dorme të Francës. Është...

Duke nisur nga sot, Franca lejon hyrjen e shqiptarëve me pasaportë: Duhet të jeni të vaksinuar me…

Duke nisur nga sot, 9 qershor 2021, Franca do të lejojë hyrjen e shqiptarëve me pasaportë biometrike dhe që kanë bërë një nga vaksinat...

U qëllua me shpullë nga një qytetar, reagon Macron

Ditën e djeshme presidenti i Francës, Emannuel Macron gjatë një vizite zyrtare në juglindje të vendit u qëllua me shuplakë nga një qytetar. Menjëherë videoja...

E pazakontë, Presidenti Emmanuel Macron qëllohet me shpullë nga një qytetar (VIDEO)

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron është qëlluar sot me shuplakë nga një qytetar. Ai ishte duke zhvilluar një takim me qytetarët, të cilët i...

E rëndë në Paris/ Fshehu për 7 vite trupin e nënës së vdekur, francezi habit me justifikimin se pse nuk e varrosi të moshuarën

Një ngjarje e rëndë është zbuluar nga policia në Paris, ku një 47-vjeçar me origjinë serbe ka fshehur kufomën e nënës së tij në...

Qëlloi mbi policinë dhe u fsheh mes pyllit, kapet pas 24 orëve “luftë” me forcat e armatosura 29 vjeçari i rrezikshëm në Francë

Një ish-ushtar i armatosur në arrati në Francën jug-perëndimore është qëlluar nga policia pas një ndjekje që ka zgjatur 24 orë. 29-vjeçari Terry Dupin ishte...

Frikë nga varianti i ri, Franca vendos karantinë të detyrueshme për Britaninë dhe disa shtete të tjera

Franca ka rikthyer karantinën e detyrueshme për udhëtarët që mbërrijnë nga Britania e Madhe. Vendimi vjen pas frikës për përhapjen e variantit të ri të...

Ish-prokurori i bindur: Gjyqi i Berishës në Paris do jetë me një seancë dhe do humbasë! E gjitha është vazhdë e një mega-operacioni të...

Ish-prokurori që ka pasur në dorë çështjen e Gërdecit, Shkëlqim Hajdari ka komentuar mbrojtjen e Berishës në Paris, ndaj Sekretarit të Shtetit Antony Blinken...

E tmerrshme në Francë, shqiptari vret gruan 22 vjeçe me thikë në sy të fëmijës së vogël (EMRI)

Një grua 22-vjeçare është vrarë sot pas mesnate në të gdhirë e hënë, nga partneri i saj shqiptar. Ngjarja ndodhi në Hayange, Moselle, përballë...

Lajmet e fundit