Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

france 2016

Shpërthen Conte, shikoni çfarë bën gjatë ndeshjes Itali – Spanjë

13549737_1750082095270900_1439182740_n by newsbomb-al  

Gjermania kalon lehtësisht në çerekfinale

Ekipi i Gjermanisë e ka patur të lehtë kalimin në çerekfinale pasi ka arritur të mposhtë me rezultatin e thellë 3-0 Sllovakinë. ...

Gol në minutën e tretë, Franca e nis keq me Irlandën

Irlanda ka mundur të kalojë në avantazh në minutën e tretë të ndeshjes kundër Francës e vlefshme për fazën e 1/8. ...

Përcaktohen 8 duelet e “France 2016” për 1/8

Pas përfundimit të dy ndeshjeve të fundit të fazës së grupeve, Irlandë - Itali dhe Belgjikë - Suedi, janë përcaktura edhe 8 ndeshjet mes...

Kjo është e vetmja shpresë që i ka mbetur Shqipërisë

Rezultati 2-0 i Turqisë në ndeshjen me Çekinë, ishte më i keqi i mundshëm për fatin e Shqipërisë në kalimin e fazës së grupeve....

Si kualifikohet Shqipëria në fazën tjetër? Ja skenarët nëse fiton me 1, 2 apo 3 gola

Kombëtarja shqiptare e futbollit mund të kalojë në turin tjetër të Euro 2016 vetëm si një prej 4 të tretave më të mira në...

Fiton bindshëm ndaj Turqisë, Spanja kualifikohet në fazën tjetër

Fitorja e thellë ndaj Turqisë, i ka mundësuar tashmë ekipit kombëtar të Spanjës kalimin në fazën tjetër. Me dy gola të shënuar...

Lajmet e fundit