Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Franc Kafka

Franc Kafka ai që i çorri maskën iluzioneve dhe zbuloi mjerimin real të shoqërisë njerëzore

Nga Albert Vataj Përulemi sot me respekt dhe përkorje, vullnetlirë i rrjeshtohemi atij vargani hijengrysur të ëndjeve tona të përunjura në...

Lajmet e fundit