Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Franc Kafka ai që i çorri maskën iluzioneve dhe zbuloi mjerimin real të shoqërisë njerëzore

Franc Kafka ai që i çorri maskën iluzioneve dhe zbuloi mjerimin real të shoqërisë njerëzore

Nga Albert Vataj Përulemi sot me respekt dhe përkorje, vullnetlirë i rrjeshtohemi atij vargani hijengrysur të ëndjeve tona të përunjura në...

Lajmet e fundit