Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

fqinjet

“Gomar je ti”, plas sherri mes fqinjëve në emision: Nuk kam me çfarë t’i sjell ullinjtë në shtëpi

“Shihemi në Gjyq” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan vazhdon me konfliktin disa vjeçar të dy fqinjëve, Fatbardhit dhe Krenarit. Pas apelimit të...

E moshuara ‘bën me zemër’ fqinjët në Durrës, zjarrfikësit ngjiten me shkallë dhe e gjejnë në dysheme…

Një grua e moshuar ka shqetësuar fqinjët e saj pasi nuk u është përgjigjur thirrjeve të tyre. Ata kanë lajmërur menjëherë shërbimin zjarrfikës dhe...

Vdekja e 53-vjeçares në Memaliaj, del FOTO e viktimës, DETAJE: Si e gjetën fqinjët të mbuluar nga gjaku

Kjo që shihni në foto është Antoneta Hoxha, 53-vjeçarja e cila u gjet e vdekur ditën e sotme në fshatin Vagalat të Memaliajt. ...

Këngëtarja shqiptare kapet keq me fqinjët, publikon FOTO nga pallati

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Eliza Hoxha është një ndër më të preferuarat për publikun shqiptar. Këngët e saj mbeten hite edhe pse vitet...

Vrasja e trefishtë në Tiranë, fqinjët tregojnë për debatet e familjes

Kryeqyteti është tronditur që në orët e para të mëngjesit nga një vrasje e trefishtë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Unazë...

“Dëgjuam ulërima”, fqinjët tregojnë momentin kur 25 vjeçari plagosi me thikë prindërit në Durrës

Një ngjarje e rëndë tronditi Durrësin mesditën e djeshme. Një djalë 25 vjeç plagosi me thikë dy prindërit e tij. Ngjarja ndodhi në lagjen...

U hodh nga kati i 4-të, flasin fqinjët e 35-vjeçares në Fier: Ja pse i dha fund jetës (DETAJE)

Të tjera detaje dalin pas ngjarjes se rëndë, kur 35-vjeçarja në Patos i dha fund jetes, duke u vetëhedhur nga kati i katërt i...

Lajmet e fundit