Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

fotot e nxehta

Komentet pas “fotove të nxehta” në vaskë dhe me të brendshme, Roza Lati iu drejtohet “kritikëve”: Mua s’më ha fare…

Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara në median rozë. Me karakterin e saj të drejtpërdrejtë, pa komplekse ka arritur të marrë...

Lajmet e fundit