Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

foton e embel

“Prisni…kjo është dashuria”, Emina Cunmulaj publikon momentin e ËMBËL nga avioni

Emina Cunmulaj prej disa muajsh është në pritje të ëmbël dhe këto ditë po i përjeton plot emocion. Modeja nuk nguron të postojë foto me...

Lajmet e fundit