Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
2.6kmh
20 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

fotografohet

Edi Rama fotografohet duke blerë domate në supermarket

I “zhveshur” nga kostumi i kryeministrit, Edi Rama këtë të dielë është fotografuar duke bërë pazar në një supermarket në Tiranë. Në foto Rama shihet...

Rrёqebulli i Ballkanit fotografohet pёr herё tё parё nё Parkun e Prespёs

Rrëqebulli i Ballkanit është fotografuar për herë të parë edhe në Parkun Kombëtar të Prespës, shkruan newsbomb.al. Pamjet janë kapur nga kamerat kurth që...

Deputetja shqiptare seksi siç nuk e keni parë, FOTOGRAFOHET me lopatë në dorë duke bërë llaç

Duda Balje është silësuar si deputetja më seksi shqiptare ne Kuvendin e Kosovës. Ajo njihet për linjat perfekte dhe për stilin...

Renato Mekolli nuk do t’ja dijë, FOTOGRAFOHET me bukë me vete në plazh

Ashtu si shumë personazhe të njohur të ekranit, edhe shefi i kuzhinës Renato Mekolli ka nisur pushimet verore. Ditën e sotme...

Orinda Huta largohet nga TV Klan? Moderatorja fotografohet me drejtoreshën e njohur

Orinda Huta nisi rrugëtimin e saj në Tv Klan vetëm disa muaj më parë si moderatore e emisionit “Jo Vetëm Modë”. ...

Bebe Rexha shtatzënë? Tha se nuk ka të dashur, por këngëtarja fotografohet me barkun e fryrë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është një ndër femrat më të famshme në botë. Vetëm disa ditë më parë bëri...

E fotografojnë në tualet, këngëtarja shqiptare nuk përmbahet: Mbajnë radhë për t’i bërë FOTO m*tit tim

Enca Haxhia është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara. Ajo tërheq vazhdimisht vëmendjen me deklaratat e saj por edhe me fotot provokuese që...

Lajmet e fundit