Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

fotografi

E lanë pa ujë e bukë, ja si hakmerret fotografi ndaj çiftit që po martohej

Një situatë e pazakontë ka ndodhur me një fotograf, i cili ka shkaktuar një debat të gjerë në internet. Ai ka zbuluar se fshiu fotot...

Bebja e kopertinës së famshme, tashmë 30-vjeç, padit grupin muzikor “Nirvana” për pornografi

Spencer Elden ka paditur grupin muzikor Nirvana për pornografi fëmijësh për imazhin e vitit 1991. Elden tashmë 30 vjeç paditi anëtarët e mbijetuar të grupit,...

Basha flet për takimet e Ramës për “Shengenin Ballkanik”: Po bëhen kaq shpesh saqë po prodhojnë vetëm fotografi dhe protagonizëm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një prononcim për mediat pas takimit me kryetarin e Komunës së Bujanovcit Nagip Arifi, u pyet edhe...

U fotografua me djalin e kryeministrit, Albana Bejko tregon për herë të parë të vërtetën e fotos me Greg Ramën: Ne jemi…

Disa ditë më parë portalet u “pushtuan” nga fotoja e djalit të kryeministrit, Edi Rama nën shoqërinë e moderatores së sportit, Albana Bejko, teksa...

Mbretëresha Elisabeth II bëhet nostalgjike, publikon foton e vjetër me Princin Philip

Mbretëresha Elisabeth II ka publikuar një foto të vjetër, ku shfaqet së bashku me Dukën e Edinburgut, Princin Philip, i cili u nda nga...

Baba i dy dëshmorëve, ndahet nga jeta fotografi i njohur i infektuar me COVID-19

Është ndarë nga jeta në moshën 80 vjeçare fotografi i njohur kosovar Agush Qorri. Ai ka humbur betejën me koronavirusin, ndërsa...

ZGJEDHJET/ Fotografuan votën, arrestohen 4 persona në Prizren

Katër persona janë arrestuar në Prizren, pasi dyshohet se kanë fotografuar votën. Lajmin e ka konfirmuar për 'Express', zëdhënësi i policisë në Prizren, Vesel...

Konflikti në Venezuelë, forcat qeveritare plagosin fotografin e terrenit

Forcat qeveritare venezueliane, kanë plagosur ndër të tjerë edhe një fotograf, korrenspondent i mediave ndërkombëtare. Në videon e publikuar nga një...

Nokia e ‘ekzagjeron’ pak, nxjerr telefonin me 5 kamera

2019-a është viti i smartfonëve me 3 kamera në pjesën e pasme duke nisur me Galaxy S10 dhe Huawei P20 Pro. ...

Vjen surpriza HOMELAND. Fation Plaku me fotografitë e veta na e ka bërë kaq të bukur SHQIPERINË

Fation Plaku duket se ka një jetë që eksploron Shqipërinë. Nga veriu në jug, dashnori i vërtetë i natyrës dhe të...

Lajmet e fundit