Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

foto

Vitet nuk ikin për këngëtaren shqiptare, ekspozon linjat perfekte në plazh (FOTO)

Së fundmi nëna e dy fëmijëve është shfaqur në top-formë në fotot e publikuara nga plazhi. Ledina Çelo jeton jashtë shtetit,...

“Nxehet keq” Bleona Qerreti dhe pozon siç e ka bërë nëna (FOTO)

Bleona Qerreti këtë herë vjen më e nxehtë se kurrë. Bukuroshja, e cila shquhet për fotot provokative në rrjete sociale këtë herë...

Pas takimit zyrtar, Rama e Vuçiç dalin për qejf në një bar të Turqisë (FOTO)

Pak ditë më parë në Stamboll, është mbajtur Kongresi Botëror i Naftës ku kanë marrë pjesë krerët e shumë shteteve. Midis...

Shkarkimet në administratë: “Po je me LSI-në ikën nga puna” (FOTO)

Administrata shtetërore po preket çdo ditë nga shkarkimet e punonjësve të saj. Ministrat teknik po kallëzojnë çdo ditë që nga drejtues të institucioneve që...

Lajmet e fundit