Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

foto

Vitet nuk ikin për këngëtaren shqiptare, ekspozon linjat perfekte në plazh (FOTO)

Së fundmi nëna e dy fëmijëve është shfaqur në top-formë në fotot e publikuara nga plazhi. Ledina Çelo jeton jashtë shtetit,...

“Nxehet keq” Bleona Qerreti dhe pozon siç e ka bërë nëna (FOTO)

Bleona Qerreti këtë herë vjen më e nxehtë se kurrë. Bukuroshja, e cila shquhet për fotot provokative në rrjete sociale këtë herë...

Pas takimit zyrtar, Rama e Vuçiç dalin për qejf në një bar të Turqisë (FOTO)

Pak ditë më parë në Stamboll, është mbajtur Kongresi Botëror i Naftës ku kanë marrë pjesë krerët e shumë shteteve. Midis...

Shkarkimet në administratë: “Po je me LSI-në ikën nga puna” (FOTO)

Administrata shtetërore po preket çdo ditë nga shkarkimet e punonjësve të saj. Ministrat teknik po kallëzojnë çdo ditë që nga drejtues të institucioneve që...

Lajmet e fundit