Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

TAG

foto

Vitet nuk ikin për këngëtaren shqiptare, ekspozon linjat perfekte në plazh (FOTO)

Së fundmi nëna e dy fëmijëve është shfaqur në top-formë në fotot e publikuara nga plazhi. Ledina Çelo jeton jashtë shtetit,...

“Nxehet keq” Bleona Qerreti dhe pozon siç e ka bërë nëna (FOTO)

Bleona Qerreti këtë herë vjen më e nxehtë se kurrë. Bukuroshja, e cila shquhet për fotot provokative në rrjete sociale këtë herë...

Pas takimit zyrtar, Rama e Vuçiç dalin për qejf në një bar të Turqisë (FOTO)

Pak ditë më parë në Stamboll, është mbajtur Kongresi Botëror i Naftës ku kanë marrë pjesë krerët e shumë shteteve. Midis...

Shkarkimet në administratë: “Po je me LSI-në ikën nga puna” (FOTO)

Administrata shtetërore po preket çdo ditë nga shkarkimet e punonjësve të saj. Ministrat teknik po kallëzojnë çdo ditë që nga drejtues të institucioneve që...

Kryeson listën e PD-së, fushatë me ish-ministrin e sapo liruar nga burgu

Tritan Shehu është kandidati i pari në listën e PD-së për zgjedhjet e 25 qershorit. Ditën e djeshme nga Athina ai...


Lajmet e fundit