Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
2.1kmh
75 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

foto

Foto me Donaldin, Bora Zemani konfirmon pajtimin me aktorin: Na lini të kërcejmë!

Moderatorja Bora Zemani ka konfirmuar pajtimin me Donald Veshaj. Ka qenë vetë Bora që vetëm pak minuta më parë me anë të një postimi...

“Çik malësie”, me shami në dorë Rudina Hajdari e “djeg” në dasmën e Shkëlzenit, politikanë dhe artistë bëhen bashkë (EMRAT+FOTO)

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha ditën e djeshme kurorëzuan dashurinë e tyre 10 vjeçare në martesë. Një dasmë madhështore ku çdo gjë ishte e kuruar...

Aksident i rëndë në aksin Kavajë-Durrës, katër mjetet përplasen me njëra-tjetrën, plagosen pasagjerët (DETAJE)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Kavajë-Durrës. Sipas njoftimit të policisë mësohet se janë përplasur kater mjete me drejtues shtetasit E. R.,...

Nga Luiza Gega te Briken Calja, Edi Rama publikon fotot e kampionëve shqiptarë: 7 yje të krenarisë komëbare!

Kryeministri Edi Rama, pasditen e sotme ka publikuar 7 yjet shqiptarë të cilët bënë krenarë shqiptarë me trofetë që arritën të fitojnë në aerenën...

“S’ka si dasmat shqiptare”, Taulant Balla poston foto me çiftin e ri: Nuse nga Tropoja dhe dhëndër nga Dibra

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, këtë të dielë ka marrë pjesë në dasmën e Sabinës dhe Bajramit, dy të rinjve...

FOTO/ Makthi i shqiptares në Greqi, ish-bashkëshorti e përndjek dhe dhunon: Më ndihmoni, kam frikë për jetën time, shihni si më ka bërë

29-vjeçarja shqiptare në Selanik e frikësuar për jetën e saj pasi ish-bashkëshorti e përndjek ka kërkuar ndihmë nga organet përkatëse. Ndonëse 38-vjeçari është dënuar gjithsej...

Në konflikt prej 6 vitesh për pasurinë, ky është Besnik Pjetri që vrau ish-vjehrrin e tij dhe ish-kunatin në Lezhë

Personi që shihni në foto është Besnik Pjetri, i cili mbrëmjen e kaluar vrau me armë zjarri ish-vjehrrin e tij dhe kunatin, Pjerin e...

Të përqafuar në festivalin e Dua Lipës, Donaldi dhe Bora nuk fshihen më, e publikojnë vetë FOTON

Donald Veshaj dhe Bora Zemani ishin për shumë muaj në qendër të mediave rozë, pas përfundimit të edicionit të parë të BB VIP, ku...

Kampionia europiane e notit iu kthehet kritikëve për foton “artistike”: Ju neveris për komentet seksiste mbi trupin tim

Kampionia europiane e notit, Linda Cerruti, ka reaguar e revoltuar, pas publikit të një një fotoje artistike. Në këtë foto ajo shfaqet duke bërë sparkatën,...

Era Istrefi “trazon” rrjetin, i lë pak vend imagjinatës, poston fotot provokuese

Këngëtarja Era Istrefi është një ndër vajzat më seksi të showbizit shqiptar. E kuruar deri në detaj, Era di gjithmonë si të marrë vëmendje...


Lajmet e fundit