Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

foto

Ilir Meta ndan foton me bashkëshorten dhe uron fundjavë të mbarë

Politikani Ilir Meta ka ndarë paraditen e kësaj të shtune një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi dhe uron një fundjavë të mbarë...

Jozefina Topalli ju uron një ditë të mbarë me foton më të bukur të dy nipërve

  Ish kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, e ka nisur këtë të premte me foton më të bukur. Në llogarinë e saj në “Facebook”, Topalli...

“E kam shkrepur në Vlorë këtë foto”, Blushi: Kjo është kartolina e një Shqipërie që nuk do ndryshojë

Nga Ben Blushi: VLORA PARKING BEACH Këtë foto e kam shkrepur në Vlorë para disa ditësh. Zakonisht mua nuk më bëjnë përshtypje çuditë shqiptare që shartojnë...

Rama tha se do bëhej stilist, po Meta? Presidenti nga Kosova zbulon profesionin pas politikës

Presidenti Ilir Meta ditën e sotme ka mbajtur konferencën e fundi si kreu i shteit shqiptar me homologen e tij Vjosa Osmanin. Gjatë fjalës së...

Pasi mohoi Shqipërinë si atdheun e tij, biznesmeni gay shfaqet me fustan nusërie rrugëve të New York-ut

Elton Ilirjani është një ndër personat të cilët nuk e “çan kokën”, për atë çfarë njerëzit flasin për të. Ai prej kohësh tashmë është...

Faceapp “merr në qafë” operatoren turistike, e bën meme në rrjet, si e “nxorri zbuluar” Blendi Fevziu

Efektet e “Instagramit” “Spanchatit” apo dhe “Faceapp” po përdoren masivisht nga vajzat, duke lënë anash natyralen dhe duke u përpjekur për të qenë sa...

FOTO/ Çfarë po ndodh me Olsi Bylykun? Aktori përfundon në spital

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, është përballlur me një situatë aspak të këndshme, teksa ka përunduar në spital. Ka qenë vetë Olsi ai...

“Kafja t’u bëjë mirë, unë nuk e pi”, Erion Braçe reagon për foton e kolegëve socialistë me ministren e Bujqësisë: Boll se kam punë!

Deputetët socialistë u takuan të shtunën që kaloi me ministren e Bujqësisë Frida Krifca, për çështje që lidhen me institucionin që ajo drejton dhe...

Ilir Meta shkon te berberi, publikon foton duke u qethur: Gati për një javë të re!

Presidenti Ilir Meta pasditen e kësaj të diele kaa shkuar te berberi i tij, Deti, për tu qethur. Ka qenë vetë presidenti ai i cili...

“Të dënuar nga Zoti”, Gent Zenelaj përmbledh në dy fjalë hallet e shqiptarëve

Aktori Gentian Zenelaj ka folur mbi punën që ai dhe gazetari Saimir Kodra prej vitesh bëjnë. Teksa fliste pëe shqetësimet e ndryshme që kanë trajtuar...

Lajmet e fundit