Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

foto

FOTO/ Makthi i shqiptares në Greqi, ish-bashkëshorti e përndjek dhe dhunon: Më ndihmoni, kam frikë për jetën time, shihni si më ka bërë

29-vjeçarja shqiptare në Selanik e frikësuar për jetën e saj pasi ish-bashkëshorti e përndjek ka kërkuar ndihmë nga organet përkatëse. Ndonëse 38-vjeçari është dënuar gjithsej...

Në konflikt prej 6 vitesh për pasurinë, ky është Besnik Pjetri që vrau ish-vjehrrin e tij dhe ish-kunatin në Lezhë

Personi që shihni në foto është Besnik Pjetri, i cili mbrëmjen e kaluar vrau me armë zjarri ish-vjehrrin e tij dhe kunatin, Pjerin e...

Të përqafuar në festivalin e Dua Lipës, Donaldi dhe Bora nuk fshihen më, e publikojnë vetë FOTON

Donald Veshaj dhe Bora Zemani ishin për shumë muaj në qendër të mediave rozë, pas përfundimit të edicionit të parë të BB VIP, ku...

Kampionia europiane e notit iu kthehet kritikëve për foton “artistike”: Ju neveris për komentet seksiste mbi trupin tim

Kampionia europiane e notit, Linda Cerruti, ka reaguar e revoltuar, pas publikit të një një fotoje artistike. Në këtë foto ajo shfaqet duke bërë sparkatën,...

Era Istrefi “trazon” rrjetin, i lë pak vend imagjinatës, poston fotot provokuese

Këngëtarja Era Istrefi është një ndër vajzat më seksi të showbizit shqiptar. E kuruar deri në detaj, Era di gjithmonë si të marrë vëmendje...

Poza të nxehta, vajza e ish-deputetes së PD-së “çmend” rrjetin me fotot e saj

Ada Deda është një ndër vajzat më seksi të instagramit. Një bukuri e shumë komentuar nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale, Ada gjithmonë...

Meta e nis ditën me boronicat e Tropojës, publikon foton me tas në duar: Mrekulli, çfarë super-antioksidanti

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, mëngjesin e kësaj të mërkure e ka nisur duke ndarë me ndjekësit një foto teksa është duke...

“Seks për intervista”, zbulohen pamjet nudo të gazetares ruse që u shpall non grata nga Kosova

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me gazetaren ruse Daria Aslamova, e cila u arrestua në Kosovë. “Virussia, një faqe e cila merret me...

Nudo mbi shkëmbinj Wanda Nara feston ndarjen me Icardin, dalin fotot e nxehta

Wanda Nara është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale dhe "tenelovela" e saj me futbollistin argjentinas, Mauro Icardi, e ka mbajtur...

Lajm i ëmbël vjen nga Kuvendi, deputetja shqiptare shtatzënë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ariana Musliu Shoshi është në pritje të ëmbël. Ka qenë vetë deputetja ajo e cila përmes një postimi në "Facebook",...

Lajmet e fundit