Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

foto

Bebe Rexha publikon foto me partnerin, e thotë me “plot gojë” sa e dashuruar është

Këngëtarja dibrane, Bebe Rexha është një nga figurat më të dashura nga shqiptarët, por jo vetëm, pasi ajo tashmë është një ndër artistet me...

Me bikini dhe trupin çokollatë, Wanda Nara “përvëlon” Instagramin

Bashkëshortja e futbollistit të PSG, Mauro Icardit di gjithmonë si të ndezë “zjarr” rrjetin. Tashmë pozat “hot” të Wanda Narës nuk janë më një...

E zhdukur prej disa muajsh, bëhet e “gjallë” princesh Latifa, fotoja që po qarkullon ne rrjetet sociale

Një fotografi e postuar këtë javë në dy llogari publike në Instagram tregon Princeshë Latifën, vajza e sundimtarit të Dubai, e cila rezulton e...

Kryemadhi poston foton e ëmbël me një bebe në krahë: Fëmijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u ka uruar javë të mbarë qytetarëve me një foto të veçantë. Ajo në rrjetet sociale ka postuar një foto...

U bë e famshme nga memet, vajza shet foton virale për shumën marramendëse

Të gjithë e mbajnë mend vajzën në foto, e cila u bë e famshme falë një fotografie që bëri “namin” me meme në rrjetet...

Gazeta nxjerr FOTOT: Ilir Meta me kapuç në kokë, takim me persona në kërkim në Gjirin e Lalzit! President, thuaju shqiptarëve më kë je...

Gazeta Tema publikon një foto të Presidentit Ilir Meta me kapuç në kokë, për të cilën shkruan se është shkrepur në Gjirin e Lalzit,...

Sali Berisha ironizon Erion Braçen: Fushatë me vogëlushë! I falet, të rriturit i kanë varë teneqenë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka iropnizuar zv.kryeministrin Erion Braçe për foton që ky i fundit ka postuar në rrjetet sociale.Në facebook-un e tij, Braçe ka...

Urimi i Ramës për Muajin e Shenjtë të Ramazanit, eksperti zbulon gabimin e kryeministrit me foton: Mbarësi për popullin e Egjiptit

Mëngjesin e sotmë kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale uroi besimtarët muslimanë për Muajin e Shenjtë të Ramazanit.Por në...

EMOCIONUESE/ Kombëtarja shqiptare homazhe për Arjan Salajn, foto e tij stampohet në fanellë: HEROI i heshtur mes nesh

Në fanellat e stërvitjes së kombëtares shqiptare në pragndeshjen kundër Anglisë është stampuar foto e Arjan Sala-j, 33 vjeçarit që sakrifikoi jetën e tij...

Dalin FOTOT/ Ky është 30-vjeçari që vrau me thikë babanë e tij në Prizren

Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e sotme në lagjen Dardania në Prizren. Mësohet se 30-vjeçari Miran Halili ka vrarë me...

Lajmet e fundit