Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Foto Vis Martinaj

Del një tjetër FOTO e Vis Martinajt pas zhdukjes misterioze, “bosi i lojërave të fatit” shfaqet…

Një tjetër foto e papublikuar më parë e Ervis Martinajt është shfaqur së fundmi në rrjetet sociale dhe disa portale. Kjo është foto e dytë...

Lajmet e fundit