Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

foto te nxehta

I mbulon asetet vetëm me “rrjetë patatesh”, Morena Taraku “e djeg fare” me postimet në Instagram (FOTO)

Morena Taraku është gjithmonë në qendër të vëmëndjes së publikut. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston herë pas herë foto dhe...

Bebe Rexha “zhvishet nga komplekset”, me bikini, ekspozon të pasmet e kolme pranë pishinës (FOTO)

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në “showbizin” e huaj, por jo vetëm, edhe në Shqipëri merr vëmendjen...

Kejvina Kthella ‘çmend’ fansat me foto të nxehta nga shtrati

25 vjeçarja Kejvina Kthjella është një prej modeleve të njohura shqiptare dhe gjithmonë godet me fotot që poston më rrjetet sociale. ...

Vajza e ish-deputetes së PD ‘djeg’ Instagram, publikon FOTO të nxehta me bikini nga Vlora

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike është vetëm 20 vjeç, por është një nga modelet më të preferuara në tregun e modelingut në vend.  ...

Këshilltarja në bashkinë e Tiranës ‘tërbon’ rrjetin, dalin FOTOT e nxehta me bikini

Këshilltarja seksi e bashkisë së Tiranës, Arnida Capi, tërheq shpeshherë vëmendjen e mediave rozë. Ajo publikon shpeshherë foto provokuese dhe mjaft...

FOTO të nxehta, heq bluzën ëngëlli i Victoria Secret

Engjëlli i Victoria Secret Devon Windsor ka festuar ditëlindjen e saj me duke pozuar ‘topless’ për revistën 'maximmag' dhe duke i lënë të gjithë...

Lajmet e fundit