Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

foto sensuale

Më e mirë nëna apo e bija? Eli Fara dhe Marina nisin pushimet, postojnë foto sensuale me bikini

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Eli Fara ka nisur pushimet verore së bashku me vajzën e saj Marinën. Kjo e fundit ka...

“Gruaja 50 vjeçe nxjerr b*thën”, Ledina Çelo nuk pyet edhe pas “kryqëzimeve” në rrjete sociale; ekspozon tatuazhin në të pasme

Vitet kalojnë, por Ledina Çelo vazhdon të mbetet me linja perfekte, të cilat çdo vajzë do të dëshironte t’i kishte. Dje, në “Instagramin” e këngëtares u...

Angela Martini poston“foton e nxehtë”, ekspozon të pasmet dhe “zbërthehet” para pasqyrës

Angela Martini është një ndër personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në medien rozë. Modelja shqiptare njihet për pozat joshëse që ajo poston...

Marina Vjollca publikoi FOTON sensuale, fansat kapen pas DETAJIT të çuditshëm

Moderatorja e njohur Marina Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpesh foto dhe video nga përditshmëria. Pak orë...

Publikoi FOTON sensuale, komentuesit debat për Elita Rudin

Dy ditë më parë moderatorja Elita Rudi ka publikuar një foto mjaft sensuale ku ka pozuar me bikini. Moderarja tregon se...

Lajmet e fundit