Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

foto provokuese

Trejsi Sejdini provokon ndjekësit nga pishina, ekspozon të pasmet me bikini të bardha (FOTO)

Trejsi Sejdini shfaqet shumë provokuese me postimet e saj në rrjetet sociale. Ish-missi shqiptar njihet për karakterin dhe natyrën energjike, e cila është cilësuar...

“Sot vetëm me drogë dhe s*ks bëhesh milioner”, Roza Lati tregon arsyen pse i publikoi fotot provokuese që “ndezën” rrjetin

Pak ditë më parë Roza Lati shkaktoi jo pak zhurmë në rrjetet sociale me setin e fundit fotografik. “Do të bëhesha bilionere nëse do të...

Marina Vjollca publikon FOTON provokuese në prehrin e Getoarit, por i dalin të brendshmet sheshit

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi dinë gjithmojnë si t’i bëjnë mediat t’i kthejnë sytë nga ta. Çifti shumë i pëlqyer nuk...

E veshur me të kuqe, Nevina Shtylla ‘tërbon’ me FOTON provokuese

Ndonëse shumë prej personazheve publikë i janë kthyer sezonit televiziv, bukuroshja Nevina Shtylla ende vazhdon të jetë me pushime. Ditën e...

Kandidatja për Bashkinë e Vlorës harron humbjen, publikon foto provokuese nga plazhi

Kandidatja për Bashkinë e Vlorës ka nisur pushimet në këto ditë të nxehta korriku, duke lënë pas humbjen e thellë në zgjedhjet e 30...

Çiljeta Xhilaga heq shaminë, përvëlon me FOTOT provokuese pa reçipeta

Këngëtaren e njohur Çiljeta Xhilaga që prej fillimit të muajit të Ramazanit e kemi parë të mbuluar me shami. Ajo njoftoi...

‘Lë nam’ Oriola Marashi, publikon FOTO provokuese me geta të grisura

Modelja e njohur Oriola Marashi është një ndër vajzat më të komentuara. Shpesh ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak...

Lajmet e fundit