Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

foto nudo

Këngëtarja amerikane pozon siç e ka bërë nëna, poston fotot e “nxehta” nga jahti luksoz

Këngëtarja amerikane e njohur me emrin e artit Lizzo është një ndër personazhet, e cila nuk ka komplekse për trupin e saj. Ajo ka tërhequr...

Vapa “i merr frymën” Vildane Zenelit, modelja “nxeh rrjetin” me foton e zhveshur

Vildane Zeneli është një ndër personazhet më të ndjekura të showbizit shqiptar për shkak të pozave tejet seksi që ajo poston. Modelja është shumë...

“Vetëm për fansat”, Enca Haxhia i vë “zjarrin” rrjetit dhe tregohet “bujare” me ndjekësit, FOTO komplet nudo

Enca Haxhia njihet si një ndër femrat më provokuese të showbizzit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe tregohet mjaft “bujare” me ndjekësit...

Duke mbuluar pjesët intime, Roza Lati poston foto nudo në vaskë: Do të isha miliardere po të shisja kasetën time të s*ksit

Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara më të guximshme të showbizit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston...

Roberti e kap nga të pasmet dhe e ngre ‘hopa’, vajza e Ornela Muttit provokon sërish me foto nudo nga shtëpia

Vajza e Ornela Muttit nuk di të ndalet me foto provokuese, edhe pse në karantinë. Naike Rivelli së fundmi ka publikuar...

Modelja e njohur publikon FOTON nudo para Notre-Dame, feston për djegien e katedrales

Modelja e Playboy nga Belgjika Marisa Papen, ka publikuar një foto nudo të bërë para Katedrales së Notre-Dame në kohën kur ajo ende nuk...

Kërcënonte vajza të mitura se do t’i publikonte fotot nudo, arrestohet 20-vjeçari shqiptar në Greqi

Një 20-vjeçar shqiptar u arrestua ditën e sotme, pasi akuzohet për prostitucion të paligjishëm, postitucion vajzash të mitura dhe kërcënim ndaj të miturve. ...

Lajmet e fundit