Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
2 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
8 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

foto intime

Skandal/ U arrestua pak ditë më parë, dalin fotot intime që zyrtarja i dërgonte një ministri

Ish-sekretarja e Ministrisë së Brendshme të Serbisë, Diana Hrkaloviç, i ka dërguar një  ministri, në atë kohë një prej politikanëve më të fuqishëm në...

“Është e pandershme”, burri i shpërndan foto intime në internet mësueses shqiptare, 39-vjeçarja: Më bënte montazhe dhe ua dërgonte nxënësve…

Një mësuese nga veriu i vendit ka denoncuar ditën e sotme në emisionin “Historia ime” problemet që prej kohësh ka patur me bashkëshortin e...

U divorcua një muaj më parë, shantazhohet me foto INTIME njeriu më i pasur në botë

Njeriu më i pasur në botë, themeluesi i Amazon.com, Jeff Bezos, ka akuzuar pronarin e ‘National Enquirer’ se po e shantazhon me publikimin e...

Shantazhonte të miturën se do t’i publikonte fotot intime, në pranga lezhjani

Një 18-vjeçar nga Lezha ka rënë në prangat e policisë pasi ka kërcënuar bashkëmoshataren e tij 17-vjeç, se do ti bënte publike fotot e...

I vjedh fjalëkalimin e Facebook-ut, djali nga Shijaku presion vajzës nga Bathorja me foto intime

Një djalë nga Shijaku është shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës, pasi është denoncuar për përndjekje nga një 25-vjeçare që banon në Bathore...

Lajmet e fundit