Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

fotini

Fotini e hodhi në pishinë me sy mbyllur, Danjeli hakmerret në mënyrën më të keqe të mundshme

Danjel dhe Fotini çifti fitues i “BB9” do mbahen mend gjatë nga publiku për faktin se kurorëzuan dashurine e tyre me martesë brenda në...

Fotini i mbyll sytë Danielit, por bashkëshortja e surprizon në mënyrën më të keqe. Shihni reagimin e fituesit të “Big Brother” (VIDEO)

Daniel dhe Fotini po kalojnë pushime pranë njëri-tjetrit dhe në rrjete social janë shfaqur shumë të lumtur. Mirëpo, Foti, i ka punuar...

Lajmet e fundit