Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1.5kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

fostoksine

I fejuari i dha fund lidhjes, vajza e re pi fostoksinë dhe VDES në QSUT (Përpjekjet e shoqeve për ta shpëtuar)

Një ngjarje tragjike raportohet nga Tirana. Newsbomb.al disa ditë më parë informoi se një vajzë kishte shkuar në gjendje të rëndë...

Ngjarje e rëndë, 14-vjeçarja i jep fund jetës me fostoksinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Rrashbull, në Durrës, shkruan Newsbomb.al. Mësohet se një 14-vjeçare i ka dhënë fund...

TRAGJIKE, 22 vjeçari nga Durrësi konsumon fostoksinë, vdes në aksident gjatë rrugës për në spital  (EMRI)

Një 20 vjeçar në Durrës ka tentuar ti jap fund jetës duke u vetë helmuar me fostoksinë. 22-vjeçari i identifikuar si...

Detaje nga policia, 37-vjeçarja i jep fund jetës me fostoksinë

Një 37-vjeçare nga Fieri i ka dhënë fund jetës duke konsumuar fostoksinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në...

E reja tenton të vetëhelmohet, përfundon gjendje të rëndë në spital

Një 24-vjeçare nga Postriba e Shkodrës ka tentuar t’i japë fund jetës duke konsumuar fostoksinë. Vajza është gjetur nga të afërmit...

U dërgua me helikopter në Tiranë pasi piu fostoksinë, vdes 50-vjeçari (EMRI)

  U dërgua me helikopter në Tiranë pasi piu fostoksinë, vdes 50-vjeçari (EMRI) Nuk ka mundur të mbijetojë 50-vjeçari Sali Leka që u vetëhelmua...

I vdiq e bija tre vite më parë, gruaja vetëhelmohet me fostoksinë (EMRI)

Një 68 vjeçare Hano Kullai i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar pasi mori një sasi të konsiderueshme fostoksinë. Ngjarja...

Ç’po ndodh në Krujë? 26 vjeçarja dhe e moshuara i japin fund jetës

Dy ngjarje të rënda afërsisht të ngjashme janë shënuar ditën e djeshme në qytetin e Krujës, ku dy gra i kanë dhënë fund jetës...

E rëndë në Shkodër, i moshuari i jep fund jetës

Një i moshuar nga qyteti i Shkodrës i ka dhënë fund jetës ditën e djeshme duke konsumuar fotoksionë. Sipas policisë, 73...

Piu fostoksinë, vdes 53 vjeçari në Kamëz

Një 53 vjeçar banues në Kamëz ka gjetur vdekjen ditën e djeshme, pasi ka konsumuar një sasi fostoksine.   Sipas policisë,...

Lajmet e fundit