Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

foshnje

Mori pjesë në protestën e grave, talebanët vrasin nënën e re afgane me foshnjën në krahë

Një nënë e re në Afganistan u vra brutalisht, pak ditë pasi ajo marshoi në protestë, ku gratë afgane bënë thirrje për të drejtat...

Cardi B bëhet nënë për herë të dytë, poston foton teksa këngëtarja dhe Offset shohin me dashuri djalin e sapolindur

Cardi B dhe Offset janë bërë sërish prindër. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë këngëtarja, e cila ka ndarë një fotografi...

Lindi foshnjën pak ditë më parë, ndërron jetë 26-vjeçarja shqiptare nga Covid-19

Një 26-vjeçare ka ndërruar jetë ditën e sotme në Vitia, Kosovë nga Covid-19. Bëhet me dije se 26-vjeçarja prej disa ditësh po luftonte me koronavirusin,...

TRAGJIKE në familjen shqiptare, ndërron jetë për shkak të COVID foshnja 3 javëshe

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Kosovë, ku për shkak të infektimit me COVID-19 ka humbur jetën një foshnje 3 javëshe. Foshnja ka ndërruar jetë...

Në gjendje të dëshpëruar pas abortit, 23 vjeçarja vishet si infermiere dhe vjedh një foshnjë në maternitet (FOTO)

Një 23 vjeçare në gjendje të dëshpëruar, është veshur si infermiere dhe ka tentuar të rrëmbejë një foshnje në maternitet, pak ditë pasi pësoi...

“U lodha duke jetuar vetëm”, gruaja në gjendje të rënduar psikologjike hedh nga dritarja dy fëmijët e mitur

Një nënë 24- vjeçare nga Brooklyn ka hedhur dy fëmijët e saj nga dritarja dhe më pas është hedhur edhe vetë. Sipas njoftimit të polcisë...

Rritja e vdekshmërisë foshnjore, ogur zi

Përpjekjet e tre dekadave në uljen e vdekshmërisë foshnjore u përmbysën vitet fundit, kur numri fataliteteve nën 1 vjeç arriti në vitin 2019, nivelin...

Të gjithë sytë e banorëve te ai, ky është zjarrfikësi HERO që shpëtoi foshnjen 3 muajshe në Tiranë (FOTO)

Mëngjesin e sotëm garazhi i një pallati në zonën e “Fresk-ut” u përfshi nga flakët, me banorët që u detyruan të evakuoheshin menjëherë.Mes banorëve...

Zjarri përfshiu garazhin e pallatit, zjarrëfikësi HERO shpëton foshnjën në Tiranë

Fotoja e zjarrfikësit hero, i cili shpëtoi foshnjën gjatë evakuuimit të banorëve në pallatin që u përfshi nga flakët mëngjesin e kësaj të diele...

TRAGJIKE/ Foshnja 1-muajshe vdes nga kequshqyerja, nëna kishte frikë të dilte nga shtëpia për shkak të koronavirusit

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në zonën e Salernos në Itali, ku një foshnje vetëm 1 muajshe ka ndërruar jetë në spitalin Nocera, pasi...

Lajmet e fundit