Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

forca e ligjit

Analisti bën deklaratën e FORTË: Listë e “OFL” nga Tirana, do dëgjosh gjëra të tmerrshme, janë persona që i njohim të gjithë

Analisti Lorenc Vangjeli paralajmëron në listë me emra që Operacioni Forca e Ligjit synon të “godasë” në Tiranë në 10 ditët e ardhshme. ...

‘Ujku, ujku’, por ‘çakalli’ bën kërdinë

Nga Arben Rrozhani Prej shpalljes në kërkim në vitin 2016, Kelment Balili u vetëdorëzua dje në Policinë e Shtetit për t’u...

U arrestuan gjatë operacionit “VOL-VO 4”, GJYKATA merr vendimin për dy ish-deputetët NDOKA dhe ÇUKO

Gjykata e Krimeve të Rënda ka refuzuar kërkesën e dy ish-deputetëve të Partisë Socialiste, Arben Çuko dhe Arben Ndoka, për heqjen e masës “arrest...

Ambasadori i BE vlerëson Xhafajn: Presim të vazhdojë Forca e Ligjit! Dua të takoj Lleshajn

Bashkimi Europian i ka drejtuar sytë nga SPAK. Struktura e posaçme kundër korrupsionit do të realizojë atë që ndërkombëtarët me forcë kanë kërkuar prej...

Ambasadori i BE ‘apel’ Sandër Lleshit: Vazhdo punën e Fatmir Xhafajt, presim rezultate nga ‘Forca e Ligjit’

Ambasadori i BE në Shqipëri Luigi Soreca ka kërkuar nga ministri i Brendshëm Sandër Lleshi që të vazhdojë punën e nisur nga paraardhësi i...

Forca e Ligjit/ Sekuestrohen armë dhe drogë, arrestohen 5 persona, mes të cilëve një vrasës (EMRAT- VIDEO)

Sekuestrohen armë dhe drogë, në pranga 2 poseduesit e tyre. Ndërkaq, kapen e ndalohen  dhe 3 shtetas të dënuar me masë sigurie " Arrest...

“Forca e Ligjit”, 16 milionë euro asete kriminale të sekuestruara

“Nuk pres që opozita të na falenderojë për punën e Policisë së Shtetit”, tha sot zëvendësministri i Brendshëm, Besfort Lamallari, duke shtuar se “janë...

TJETËR OPERACION I BUJSHËM, lajmëron ministria e Brendshme: Do dalë Ardi Veliu

Ministria e Brendshme njofton për një tjetër operacion të finalizuar në vend.   Sipas njoftimit të Ministrisë së Brendshme, drejtori i...

Kiçi, Titi, Cine, Niçja, Xhevi, Çakja, Nita… Kush janë 7 kriminelët fshehur pas dy emrave e PSEUDONIMEVE, mes tyre vëllai i ish-deputetit të PS...

Policia e Shtetit përmes drejtorit Ardi Veliu ka dhënë detaje nga megaoperacioni antidrogë shtrirë nga jugu në veri. Nga Hasi në...

Forca e Ligjit në TIRANË, arrestohen 2 djem të armatosur dhe 4 shpërndarës droge (EMRAT- VIDEO)

Forca e Ligjit  godet dy raste të armëmbajtjes pa leje dhe katër raste të shpërndarjes së lëndëve narkotike në Tiranë.  ...

Lajmet e fundit