Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

Fondi Shqiptar i Zhvillimit

E denoncoi NEWSBOMB, anulohet tenderi 400 milionësh i FSHZH-së, Dritan Agolli ia dha kuzhinierit të njohur që punon në restorantin e djalit të tij

Komisioni i Prokurimeve Publike ka anuluar tenderin 400 milionë lekë të vjetra të dhënë nga Fondi Shqiptar i Zhvillimit, "për krijimin e një menuje...

DETAJE TË REJA/ TENDERA ABUZIVË dhe punonjës me rroga MILIONA lekë, ja si Fondi Shqiptar i Zhvillimit abuzon me paratë publike

Tenderi abuziv rreth 500 milionë lekë solli, të cilin drejtori i Fondit Shqiptar të Zhvillimit ia dha një kuzhinieri që punonte në restorantin e...

SKANDALI me TENDERIN e Fondit Shqiptar të Zhvillimit, PD inkurajon SPAK: Hetoni korrupsionin, i përfshirë djali i drejtorit

Partia Demokratike ka reaguar sërish për skandalin me tenderin e Fondit Shqiptar të Zhvillimit, ku inkurajon SPAK të hetojë korrupsionin, pasi në këtë tender...

Newsbomb denoncoi SKANDALIN, PD i kërkon SPAK të fillojë hetimet për TENDERIN e Fondit Shqiptar të Zhvillimit

Partia Demokratike nëpërmjet një deklarate për media të deputetit Arbi Agalliu, i ka kërkuar Prokurorisë së Posaçme (SPAK) që të fillojë hetimet për tenderin...

SKANDALI i Fondit Shqiptar të Zhvillimit/ Dritan AGOLLI i jep 400 milionë lekë tender kuzhinierit Alfio Rrotani, punon në restorantin e djalit të tij...

Fondi Shqiptar i Zhvillimit (FSHZH) është denoncuar shpesh në media për paratë "rrush e kumbulla" që shpërdoron me tendera dhe favore për miqtë e...

DATABAZA/ FSHZH-ja bën “rrush e kumbulla” paratë e donatorëve: Shoferi merr 1 milion, drejtorit Dritan Agolli i rritet rroga me 4 milionë për 4...

Fondi Shqiptar i Zhvillimit (FSHZH) është një nga "subjektet" që kanë të deklaruara pagan në databazën që ka rrjedhur prej ditësh në publik. Ashtu...

Projekti Arena Kombëtare dhe Sheshi Italia, 2.57 milion euro tender nga Fondi Shqiptar i Zhvillimit

Fondi Shqiptar për Zhvillim tenderon për rikonstruksion sheshin Italia. Të dhënat e publikuara nga Open Data Albania thonë se tenderi është...


Lajmet e fundit