Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

Foltorja

“Kisha vendosur largimin tim pa kthim”, Berisha në Vlorë: Rrethanat e tilla të zgjojnë dhe nga varri…

Ish-kryeministri Sali Berishau në “Foltoren” në Vlorë është shprehur se kishte menduar të largohet pa pasur një kthim. Ndër të tjera ai tha se rrethant...

Sali Berisha fton demokratët t’i bashkohen, kryetari i PD-së së Vlorës shpërndan thirrjen

Sali Berisha, ish-kryetar i PD dhe ish-kryeministër i Shqipërisë, do të mbajë ditën e shtunë një takim në qytetin e Vlorës. Ky, në fokusin...

I rreshtuar krah Sali Berishës, Bujar Nishani sqaron: Ja cila është teza e vetme e “Foltores” që po bën ish-kreu i PD

Ish-presidenti Bujar Nishani, i rreshtuar krah Sali Berishës në "betejën" që ky i fundit ka nisur për rikthimin e të ashtuquajturit dinjiteti i PD,...

Vijon “FOLTORJA”, Berisha NJOFTON takimin e radhës në këtë qytet: Ftoj demokratët të marrin pjesë

Ish-kryeministri Sali Berisha njofton takimin e radhës me demokratët, në atë që e quan “Foltorja”, nismë e tij për të larguar Lulzim Bashën nga...

Mbyllet mbledhja me demokratët, “fjala e fundit” e Berishës: Se kush do e udhëheqë PD-në, atë e përcaktojnë…

Ka përfunduar mbledhja e ish-kryeministrit Sali Berisha me simpatizantët e tij në sallën e “Hotel Rogner”, ku të pranishëm ishin qindra qytetarë. Në përfundim të...

Sali Berisha tregon hapat që do radhës për “rrëzimin” e Bashës: Fillimisht do mbledhim 1500 firmat e delegatëve të Kuvendit Kombëtar, më pas…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar se cilat do të jenë hapat e tij të radhës. I pyetur se çfarë do të bëjë për të...

“O Sali, o HERO, gjithë Shqipëria ty të do”, Sali Berisha pritet me ovacione nga qindra simpatizantë

Ish-kryenministri Sali Berisha është pritur me ovacione të shumta në sallën e “Hotel Rogner”, aty ku do të fillojë takimi i parë me demokratët...

Lajmet e fundit