Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

Foltorja

Berisha nuk tërhiqet, thirrje Kryesisë: Nuk mund të jeni anëtarë të shoqatës Basha-Bardhi! Në takim mungon Floriana Garo

Ish-kryeministri Sali Berisha është ndalur këtë të enjtë në foltoren e radhës në Kuçovë, ku është pritur nga qindra demokratë. Në këtë takim ajo...

Basha i përgjigjet “rrufe” Sali Berishës: Sa poshtë ka rënë!

Menjëherë pas fjalës së mbajtur të ish-kryeministrit Sali Berisha në “Foltoren” e rradhës, ka ardhur reagimi i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Përmes një...

“Foltorja” me gratë demokrate, ish-kryeministri shoqërohet nga bashkëshortja e tij Liri Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha këtë të dielë ka vendosur që “Foltorja” të zhvillohet me gratë dhe vajzat demokrate. Ndryshe nga takimet e tjera, në krah të...

“Fitorja është grua”, Berisha u bën thirrje grave dhe vajzave të LDG-së të bashkohen me Foltoren në orën 17:00

Ditën e sotme në orën 17:00 ish-kryeministri Sali Berisha do të zhvillojë Foltoren me gratë dhe vajzat. Me anë të një video në rrjetet sociale,...

“Foltorja” ndalet në Librazhd, Berisha pritet me entuziazëm dhe brohoritje, ja kush e shoqëron ish-kryeministrin

“Foltorja” këtë të premte është ndalur në qytetin e Librazhdit. Si në çdo qytet tjetër edhe këtu demokratët e kanë pritur liderin historik të Partisë...

Basha: Më 18 dhjetor merr fund tollovia për interesat personale të Berishës, “Foltorja” e mbushur me faktorë krimi

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha më 18 dhjetor ka paralajmëruar përjashtimin e Sali Berishës. Basha akuzon Berishën se ka shndërruar foltoren në një strehë...

Mashtrimi me firmat e delegatëve, Fiks Fare firmos lehtësisht formualët në foltoret e Berishës

Fiks Fare denoncoi sot parregullsitë dhe abuzimet në procesin  e mbledhjes së firmave nga ish lideri i PD-së Sali Berisha për të thirrur Kuvendin...

Kuvendi i PD / Salianji bën deklaratën e FORTË: S’ka firma, është TALLJE! Mund t’i kenë marrë dhe me falsifikim

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji e quan “tallje” procesin e mbledhjes së firmave të delegatëve për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar të partisë. Salianji tha...

“Vjehrra nuk është dakord, por e kemi vendosur”, Floriana Garo tregon si e priti familja postin si “shefe” e Foltores

Floriana Garo, zëdhënëse për mediat e PD gjatë zgjedhjeve të 25 prillit, tashmë ka kaluar në kampin e Sali Berishës. Prej datës 10 nëntor...

Foltorja e Sali Berishës nesër shkon në Fushë Krujë

Ish-kryeministri Sali Berisha njofton se foltorja e radhës do të jetë nesër, në Fushë Krujë. Ai kërkon që demokratët ta mbështesin dhe të jenë...

Lajmet e fundit