Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

Foltorja

Zgjedhjet në 6 bashki, Salianji: PD gati për të fituar! “Foltorja” i gënjeu demokratët

Ervin Salianji ka zhvilluar ditën e sotme një takim me dekokratët në Korçë, pasi u emëruar drejtues politik në këtë qark. Në një prononcim për...

Sali Berisha i rikthehet “Foltores”, njofton demokratët se ku do jetë të shtunën, një ditë pas 21 janarit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka vendosur t'i rikthehet "Foltores". Ai njofton demokratët e Rrëshenit që ta presin në datë 22 janar në Pallatin e Kulturës. "Diten...

E sotmja e pashpresë dhe e ardhmja e turbullt e shqiptarëve

Nga Kim Mehmeti Sot u mbajt Kuvendi i ‘rithemelimit’ të PD-së. Dhe aty u thanë të gjitha ato që u përsëritën gjatë takimeve paraprake të...

“Foltorja”, analisti Vangjeli: Berisha ka krijuar një valë anti-amerikanizmi me njerëz anarkistë, sovranistë dhe të parealizuar

Analisti Lorenc Vangjeli komenton mbajtjen e “foltores” virtuale të ish-kryeministrit Sali Berisha në SHBA, dhe thotë se nëse do të kishte arritur të merrte...

Për kë e ka? Grida Duma citon autoren amerikane: Mund të shmangësh realiten, por jo pasojat e tij

Deputetja Grida Duma  përmes një citati të autores së njohur amerikane, Ayn Rand, ka “thumbuar” ish- kryeministrin Sali Berisha. Duma shkruan se realitetin mund ta...

Berisha i tregon shqiptaro-amerikanëve “si e shpalli non-grata Sorosi dhe Rama”: Foltorja është lëvizja më pro-amerikane

Ish-kryeministri Sali Berisha është duke zhvilluar një “foltore” virtuale me shqiptarët në Nju Xhersi, ndonëse është i shpallur non-grata në SHBA. Berisha shprehu vendosmërinë se...

Me makinat luksoze dhe flamurin kuq e zi, shqipet e Amerikës nisen për te “Foltorja”, Berisha publikon videot

Vetëm pak minuta na ndajnë nga startimi i “Foltores”së rradhës së ish-kryeministrit Sali Berisha. Kësaj here ai do të zhvillojë një takim online me shqiptarët...

“Rrofshin shqiptarët”, Berisha: Më 11 dhjetor demokratët do të jenë në këmbë më të fuqishëm se kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikaur një foto të shkëputur nga një prej takimeve me demokratët. Krah fotos ai ka shkruar se më 11 dhjetor të...

Vjehrra i del kundër për “Foltoren”, Floriana Garo: Nuk e kam problem! Këtë këshillë nga Berisha e kam mbajtur “vath në vesh”

Floriana Garo gjatë javëve të fundit është shfaqur në krah të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe është bërë pjesë e “Foltores”duke e shoqëruar atë në...

Berisha rikthehet në vendlindje, pritet me këngë dhe flamuj nga demokratët e “zjarrtë” të Tropojës

“Foltorja” zhvendoset sot në Tropojë. Ish-kryeministri Sali Berisha është rikthyer sot në vendlinjde ku është pritur nga qindra demokratë. Ai shoqërohet nga deputeti Isuf...

Lajmet e fundit