Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

TAG

foltore

E përmendi gjatë replikave, Spaho i kthehet Spiropalit: Hera e dytë që e zini në gojë Foltoren, e kuptoj frikën që po ju vjen

Deputeti Edmond Spaho është “prekur” se ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, përmendi disa herë gjatë fjalës së saj “Foltoren”. Ai tha se nuk...

Sali Berisha thotë se do të pranojë faljen e SHBA-ve: I gatshëm nëse ma kërkojnë

Ish-kryeministri Sali Berisha, në një deklaratë për mediat nga selia blu ka thënë se nëse SHBA-të do I kërkojnë falje për shpalljen “non grata”...

E BUJSHME/ I shpallur “non grata”, Sali Berisha SFIDON SHBA, “Foltorja” zhvendoset” në mes të AMERIKËS!

Sali Berisha sfidon hapur Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pasi ka njoftuar se në datën 5 Dhjetor do të zhvillohet Foltorja me demokratët shqiptarë...

Floriana Garo promovon “foltoren” me shqiptarët në SHBA: Së shpejti do e organizojmë dhe këtu

Drejtoresha e Komunikimit të foltores së ish-kryeministrit Sali Berishës, Floriana Garo ka promovuar “Foltoren” edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA). Ajo ka ndar...

“Janë falsifikuar firmat”, reagon zëdhënësja e “Foltores”: Vetëm 2 nga 100 delegatët e verifikuar nuk kanë…

Zëdhënësja Foltores së Sali Berishës, Floriana Garo ka reaguar pas pretendimve të dy delegatëve se frima e tyre ishte falsifikuar dhe se nuk kishte...

“Lufta” politike me Bashën, Sali Berisha të premten përmbyll “Foltoren”

Ish kryeministri Sali Berisha të premten do mbajë foltoren në Laç, që do jetë edhe përmbyllësja. Foltorja do të mbahet në orën 17:00 tek Pallati...

Berisha s’e ndal Foltoren, ja në kë qytet do të jetë nesër

Ish kryeministri Sali Berisha ka njoftuar foltoren e radhës që do të mbahet nësër në Pallatin e Kulturës ‘Shefqet Doda’ të qytetit të Burrelit. Ai...

Berisha “Foltore” sot me gratë demokratike, Vokshi: Bashkë më të fortë, më të bashkuar

Ish-kryeministri Sali Berisha sot do të zhvillojë Foltoren e radhës me Lidhjen Demokratike të Grave. Kryetarja e LDG, Albana Vokshi ka bërë një postim në...

Firmoste kush donte pa qenë delegat i PD, Garo sqaron: Ka ndodhur që janë dhënë formularë të tillë, por nuk janë konsideruar

Drejtoresha e Komunikimit të foltores së ish-kryeministrit Sali Berishës, Floriana Garo ka folur në lidhje me firmat që u denoncuan disa ditë më parë...

Nuk ka nevojë të jesh anëtar, gazetarët hedhin firma për Kuvendin e thirrur nga Berisha

Fiks Fare denoncoi edhe mbrëmjen e së mërkurës parregullsitë dhe abuzimet në procesin e mbledhjes së firmave nga ish lideri i PD-së Sali Berisha...

Lajmet e fundit