Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

fnsh

RENEA dhe FNSH në gatishmëri, mbi 1000 policë angazhohen për protestën e sotme

Ditën e sotme në orën 16:30 Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka organizuar një protestë te sheshi para Ministrisë së Brendshme, ndërkohë që edhe...

Elbasani në ‘shtetrrethim’, RENEA, FNSH dhe Shqiponjat operacion të befasishëm në gjithë qytetin

Efektivë të Policisë së Shtetit, repartit special RENEA dhe FNSH, si dhe skuadrat Shqiponja po zhvillojnë një operacion të befasishëm në këto momente në...

Policia dhe FNSH vijojnë aksionet në disa qytete, pika të shumta kontrolli në Pogradec, Gjirokastër e Tepelenë

Drejtoritë Rajonale të Policisë së Shtetit të asistuar dhe nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejt vijojnë aksionet e paparalajmëruara për goditjen e elementëve kriminal,...

FNSH superaksion në Durrës, arrestohen 11 policë dhe 6 inspektorë (DETAJE)

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm (SHKB), në bashkëpunim me Prokurorinë e Durrësit, pas hetimit për shpërdorim detyre të disa policëve në Durrës dhe Shijak...

FNSH me mjete të blinduara në Durrës, sekuestrohen PAMJET e kamerave: Prokurori dhe dy miqtë e tij sapo kishin drekuar në restorantin luksoz (Detaje)

Detaje të reja janë zbuluar pas atentatit që iu bë prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja në mbikalimin e Shkozetit pasditen e sotme.  ...

1-vjetori i vrasjes së Kacifasit, forca të shumta policie zbarkojnë në Gjirokastër (MASAT E MARRA)

Për të kujtuar Kacifasin do të organizohet nesër një meshë. Ndërkohë, policia do të qëndrojë në gadishmëri të plotë gjatë ditës së shtunë.

Aksioni për kapjen e vrasësit të Laver Tozajt, arrestohet një 27-vjeçar që qarkullonte me automatik në Selenicë

Gjatë operacionit të policisë dhe Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë për kapjen e autorit të vrasjes së Laver Tozajt, është arrestuar një person që...

Policia SUPERAKSION në Elbasan, kontrolle të shumta në dhjetra magazina për armë e drogë

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Policinë Lokale janë duke zhvilluar një operacion të madh në qytetin e Elbasanit, me qëllim kapjen...

RENEA dhe FNSH zbarkojnë në Elbasan, shoqërohen disa persona nga fisi Çapja

Forcat RENEA dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zhvilluar mëngjesin e sotëm një operacion në qytetin e Elbasanit. Mësohet se...

Lajmet e fundit